Topite.cz 800 88 77 22
O nás

Jak fungujeme v době koronavirové

Daniel Helcl

CEO Topíte.cz

18.04.2021

Koronavirus v ČR | Fungujeme dál

V Topíte.cz situaci ohledně pandemie nepodceňujeme, zároveň ale stále zajišťujeme ideální teplotu a větrání ve vašich domovech. Proto jsme přijali zdravotní a bezpečnostní opatření, která chrání vás i naše zaměstnance.

Obchodníci a topenáři v terénu

I nyní za vámi profesionálové z Topíte.cz přijedou na smluvenou schůzku, aby obhlédli situaci, vymysleli s vámi nejlepší řešení nebo nainstalovali nové zařízení. Všichni ale mají nasazenou roušku a před každou schůzkou si pečlivě dezinfikují ruce. Nejsou nezdvořilí, ale vyhýbají se blízkému kontaktu, výjimečně vám tedy nepodají ruku.

Každodenní dezinfekční očistou projdou i naše vozy, se kterými pracovníci vyráží do terénu. Na naší centrále máme profesionální bezkontaktní teploměr. Než se týmy vydají na schůzky, všichni si zkontrolují teplotu. Naši zaměstnanci tráví svůj volný čas v co největší izolaci (tedy pouze se členy vlastní domácnosti), aby minimalizovali počet lidí, se kterými se stýkají.

Ostatní pracovníci Topíte.cz

Členové zákaznické péče, marketingového týmu i vedení co nejčastěji pracují z domu. Občas ale na centrálu přijet potřebují. Ačkoliv se spolu rádi družíme, nyní od sebe sedíme co nejdál a snažíme se, aby nás v místnosti nebylo příliš mnoho. Větráme téměř neustále a porady ve více než dvou lidech vedeme on-line.

Dezinfikujeme si ruce a dopujeme se vitamíny, abychom podpořili své zdraví a mohli pro vás zajišťovat příjemné domácí klima bez výpadků.

Co pro nás můžete udělat vy

  • Před naším příjezdem si také nasaďte roušku, respirátor nebo jinak zakryjte ústa a nos.
  • Pokud je to možné, držte se v dostatečné vzdálenosti alespoň dvou metrů.
  • Nepodávejte nám ruku na pozdrav, ať minimalizujeme jakýkoliv kontakt.
  • Pokud na sobě kdokoliv z vaší domácnosti pociťuje projevy nákazy (zvýšená teplota, dušnost, dráždivý kašel), dejte nám vědět a schůzku nebo instalaci přesuneme na jiný, bezpečnější termín.

Děkujeme, že s námi chráníte své i naše zdraví a vřele přejeme pevné nervy v této nelehké době.

Díky Topíte více než 500 domácností topí levněji

Tepelné čerpadlo nainstalujeme do 4 dnů s garancí maximálního přehledu o tom, jak bude instalace probíhat. Naše topenáře nemusíte přemlouvat. Šetříme jejich čas tím, že plánujeme za ně.

Proč si vybrat Topíte

Tepelné čerpadlo s montáží za 140 000 Kč

Instalujeme více než 60 tepelných čerpadel od značek Viessmann, Regulus, Buderus po celé ČR

Ceny tepelných čerpadel

Pomůžeme vám získat až 127 000 Kč dotaci

Získejte dotaci na vytápění. S námi bude vyřízení hračka. Kotlíkové dotace, Nová zelená úsporám nebo Čistá Praha

Přehled aktuálních dotací

Bleskový záruční i pozáruční servis

Servis tepelných čerpadel Servis plynových kotlů
Topite.cz