Topite.cz 800 88 77 22
O nás

Pracujeme jako tým

22.04.2021

Jsme skvěle sehraný tým | Topite.cz

Ve firmě Topíte.cz využíváme moderních technologií a získáváme jimi konkurenční výhodu před běžnými topenáři. Optimalizací interních procesů získáváme výhodu v rychlosti a kvalitě realizovaných zakázek, jsme schopni nabídnout i nižší ceny než konkurence. Přesto nejdůležitější částí našeho úspěchu je kvalitní řemeslná práce a dobrý kolektiv uvnitř firmy.

Na tyto dva aspekty klademe největší důraz a doufáme, že při spolupráci s naší firmou je to znát. Ačkoliv jsou zodpovědnosti za jednotlivé části procesu výměny topného zdroje jasně specifikovány, naši kolegové se musí navzájem doplňovat a musí působit jako dobře seřízený hodinový stroj. Jeden technik musí být kdykoliv připraven pomoci druhému, navzájem si musí vyhovět a ochotně spolupracovat s dalšími odděleními.

Instalace plynového kotle nebo tepelného čerpadla je realizována souhrou více profesí, které musí působit jako jeden celek. Našim instalačním technikům nesmí pokazit dobře odvedenou práci např. zákaznická linka nebo servisní technik, který je v kontaktu s klientem po samotné instalaci.

Záleží na každém z nás, aby klienti byli s realizací zcela spokojeni a doporučovali nás svým sousedům a známým. Za to jim děkujeme a budeme se snažit takto nastavenou úroveň udržet a dále zvyšovat.

Tým Topíte.cz

Díky Topíte více než 500 domácností topí levněji

Tepelné čerpadlo nainstalujeme do 4 dnů s garancí maximálního přehledu o tom, jak bude instalace probíhat. Naše topenáře nemusíte přemlouvat. Šetříme jejich čas tím, že plánujeme za ně.

Proč si vybrat Topíte

Tepelné čerpadlo s montáží za 140 000 Kč

Instalujeme více než 60 tepelných čerpadel od značek Viessmann, Regulus, Buderus po celé ČR

Ceny tepelných čerpadel

Pomůžeme vám získat až 127 000 Kč dotaci

Získejte dotaci na vytápění. S námi bude vyřízení hračka. Kotlíkové dotace, Nová zelená úsporám nebo Čistá Praha

Přehled aktuálních dotací

Bleskový záruční i pozáruční servis

Servis tepelných čerpadel Servis plynových kotlů
Topite.cz