Topite.cz
800 88 77 22 Kontakt

Proč si vybrat Topíte.cz?

Poznejte zcela odlišnou topenářskou firmu, než je v naší zemi zvykem. Získejte cenovou nabídku během několika vteřin, na nic nečekejte a dopřejte si vše v očekávané kvalitě. Veškeré další kontakty s Topíte.cz, ať už elektronicky, telefonicky nebo osobně, pro vás budou srovnatelným zážitkem jako s nákupem elektroniky na kvalitním e-shopu.

Nejsme závislí na žádném z výrobců

Jsme jediná česká společnost, která kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění slouží jako srovnávač tepelných čerpadel a dalších zařízení. Nepodléháme jedné značce, nevybíráme jen z omezených možností. Naopak – s vašimi parametry procházíme napříč českým trhem, abychom našli to nejlepší řešení vám na míru.

Čekání? Ne. Jsme služba 3. tisíciletí

Kontaktujte nás e-mailem, telefonem nebo přes web. Vždy se dočkáte okamžité reakce s tím, že vám montáž zajistíme do 1–2 týdnů. Pravidelnou roční prohlídku si můžete naplánovat sami v našem servisním kalendáři nebo vám ji budeme zdarma připomínat.

Dotace, servis i ojedinělý srovnávač

Nabízíme nejkomplexnější služby v našem oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel na trhu, široké možnosti financování (dotace i úvěry), demontáž starého topného zdroje, instalaci nového zařízení i klimatizace. To vše vlastními montážními týmy po celé ČR. Bleskový záruční a pozáruční servis je naší TOP prioritou stejně jako topenáři s efektivně naplánovaným časovým rozvrhem.

Stejná cena po celé ČR

Stejně stabilní jako kvalita našich služeb po celé ČR je i cena. Ta je navíc neměnná. Po potvrzení závazné cenové nabídky se nemusíte bát jakýchkoliv změn nebo zázračných nárůstů ceny. Servisní kalendář vám k tomu ušetří za dopravu, jelikož si snadno najdete technika ve vašem okolí.

Jistota pro klienty, spása pro samotné topenáře

Nejen spokojení klienti, ale i samotní topenáři jásají. Služba jim šetří mnoho času, který museli dříve věnovat papírování, účetnictví, plánování a vyřizování. Nyní se mohou plně věnovat práci, která je baví nejvíce. Zákazníci nadto zažívají nepoznaný pocit jistoty a klidu, kdy jim odpadá strach z toho, že se jim zařízení porouchá a oni se svému topenáři nedovolají nebo ho vyruší na dovolené.

Poznejte, jak vypadá novodobá digitální služba

Zažijte ještě dnes, jak se dá řemeslo povýšit do digitální podoby. Nejen vylepšené možnosti aplikací a kalkulačka, která je přesná v řádu procent, ale také jednání na přátelské úrovni přináší ojedinělou kombinaci na českém internetu. Po našich 500 provedených montážích můžeme s radostí a hrdě prohlásit, že za naše topenáře dáváme ruku do ohně. Pojďte do toho s námi!

Co je u nás nového

Co o nás řekli zákazníci

VÝMĚNA PLYNOVÉHO KOTLE

Topíte.cz nám zachránilo Vánoce, když kotel odešel na poslední chvíli, vypráví spokojená zákaznice

Technici z Topíte.cz mne ubezpečili, že kotel přes víkend seženou a v pondělí 23. prosince. vymění. Měla jsem sice obavu, že se to nepodaří, protože jsou Vánoce, ale důvěřovala jsem jim, protože se o nás nadstandardně starali a byli od začátku moc ochotní.

Muldoon, Prosinec 2019

Když paní Muldoon přestal těsně před Vánoci fungovat kotel, věděla, že zprovoznit ho před svátky bude obtížné. “Stalo se to v pátek 20. prosince, a firma, od které jsme kotel měli, mi sdělila, že oprava bude nejdříve v lednu. Odkázali mě jinam, ale tam jsem taky nepochodila,” vypráví. Situace se začínala přiostřovat kvůli blížícím se svátkům, na které měla přijet celá rodina. Paní Muldoon naštěstí nakonec přišel do cesty známý, který jí doporučil firmu Topíte.cz.

INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA

Topíte.cz za námi přijelo i do severních Čech

Paní Lyerová má domek v severních čechách a hledala vhodné topné řešení. “Rozhodovali jsme se jaký systém zvolit a nakonec jsme vybrali tepelné čerpadlo,” uvádí. Topíte.cz znala z Prahy, ale přišlo jí to daleko, tak se rozhodla kontaktovat přímo Vaillant. Pracovník společnosti pro montáž doporučil firmu ze Slaného, že se jedná o Topíte.cz zákaznice nejdříve nevěděla, byla tedy překvapená, když se pracovníci Topíte.cz objevili u jejich dveří.

Lyerová, Listopad 2019

Topíte.cz mělo na starost montáž tepelného čerpadla, které si klientka vybrala. “Bylo vidět, že se jedná o tým profesionálů, instalace proběhla bez problémů a zbytečných průtahů” říká zákaznice. Vše proběhlo ve smluveném termínu termínu a přesně dle domluvy. “Topíte.cz odvedlo skvělou práci, momentálně řešíme samotné čerpadlo, které mělo už z továrny nějaké mouchy, přestože Topíte.cz nejsou výrobcem, tak se snaží o co nejrychlejší nápravu,” vysvětluje klientka.

VÝMĚNA PLYNOVÉHO KOTLE

Topné řešení na míru přišlo obratem. Zákazník popisuje zkušenosti s Topíte.cz

“Na Topíte.cz jsem narazil, když jsem sháněl topný systém pro apartmánový dům v Praze,” vypráví pan Maroušek, který si firmu vyhledal nejprve na internetu - a jak později zjistil od kamaráda, nebyl prvním z okolí, kdo tuto online topenářskou službu oslovil. Protože jeho známý měl s firmou skvělé zkušenosti, rozhodl se projekt svěřit do jejích rukou.

Maroušek, Leden 2020

“Společnost působí na trhu krátce, takže jsem nevěděl, co od ní mohu očekávat. Ale už prvotní komunikace ukázala, že se jedná o tým profesionálů,” tvrdí spokojený zákazník. Záhy obdržel několik možných návrhů, které bylo možné pro dům realizovat. Nakonec padla volba na plynový kotel.

INSTALACE SOLÁRNÍCH PANELŮ

Čistá energie solárních panelů od Topíte.cz, zákazník hodnotí kvalitu odvedené práce

Solární kolektory jsou zdrojem “čisté” energie, a tak ekologicky smýšlející Tomáš zvolil tuto variantu vytápění. “Mám stavbu v jižním svahu, takže slunce může kolektory ozařovat skoro celý den, proto jsem se rozhodl právě pro ně,” říká Tomáš. Vhodná poloha a dobře situovaná střecha hrají největší roli. Topíte.cz navrhlo více variant, ale díky vhodným podmínkám doporučilo zvolit solární panely.

Prchal, Listopad 2019

“Topíte.cz jsem kontaktoval na osobní doporučení, takže jsem očekával, že kvalita bude na vysoké úrovni, protože známý, je perfekcionista,” říká zákazník. Firma během několika dní zpracovala konečný návrh solárního systému, který klientovi vyhovoval. “Komunikace byla pohotová a profesionální, takže jsem od začátku věřil, že Topíte.cz jsou odborníky ve svém oboru,” dodává klient.

Topite.cz