Topite.cz 800 88 77 22

Hledáme asistentku obchodního týmu

Lokalita
Na Radosti 399, 155 21 Zličín
Plat
25 - 32 000 Kč
Smluvní vztah
Hlavní pracovní poměr
Láká vás práce tam, kde to má smysl a budoucnost? Ať už jste zarytá vyznavačka ekologického života nebo milovnice moderních technologií, v Topíte.cz si najdete to své.

Užitečnost

Řemeslníci jsou ohrožený druh. Zažila jste například také, že jste se nedovolala svému topenáři? Díky startupu Topíte.cz už mají klid nejen zákazníci, ale i samotní řemeslníci díky tomu, že plánujeme za ně.

Topíte.cz chtělo v ČR původně zlepšit úroveň topenařiny, postupně z něj ale vznikla největší topenářská firma u nás. Spojuje digitální nástroje, kvalitní řemeslnou práci a odborné poradenství pro ty, kdo chtějí topit ekologicky a úsporně. Instalujeme tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, elektrokotle, rekuperační jednotky i klimatizace.

Zásadní jistota jsou pro nás zkušení investoři, mezi nimiž jmenujme Tomáše Čupra, kterého určitě znáte jako zakladatele projektů Slevomat, DameJidlo.cz a Rohlik.cz. Díky finanční jistotě můžeme zaručit stabilitu společnosti. Na tom, kdo tvoří Topíte kolektiv, nám tudíž velmi záleží.

Staňte se sales asistentkou

Na tuto pozici se hodí velmi pečlivá a komunikativní osobnost, která bude zodpovědnou administrativní podporou obchodních zástupců. V praxi to bude vypadat tak, že Topíte obchodníkům připravíte podklady pro schůzky, zpracujete jejich požadavky a budete s nimi komunikovat v terénu, přičemž budete zadávat data do informačních systémů. Budete také uzavírat smlouvy se zákazníky a odesílat reporty obchodnímu řediteli společnosti. Cítíte, že tuto práci nesvede každý? :-)

Bez čeho se neobejdete

Jako sales asistentka uplatníte středoškolské vzdělání, zkušenost s vyjednáváním a praxi na obdobné pozici. Vlastní iniciativa s logickým a analytickým uvažováním bude gró vašich dnů. Jako ryba ve vodě se budete cítit, pokud se pyšníte prezenčními dovednostmi a jste pohotový/á a odolný/á vůči stresu. Výborná znalost PC (zejména Excel, Word, Powerpoint) jsou samozřejmostí.

Ohlédnutí

Výborně strávený den by pro vás neměl být ten, kdy budete mít pocit, že jste skvěle postarala o tým lidí a ještě u toho zůstala v klidu s úsměvem a grácií.

A co za to?

Stabilní zaměstnání.⁠ Žádné obavy z toho, co bude za půl roku.
Stejně tak se můžete spolehnout na různé bonusy a prémie.
Ráda na sobě pracujete? Úspěšným výběrkem to teprve začne. V Topíte vás budou čekat vzdělávací kurzy a školení.
To samé platí o vaší fyzické kondici, která si za vaši píli zaslouží Multisport kartu.
Firemní akce s príma kolegy budou už jen dotažením perfektního pracovního života, na který budete hrdá.

Ještě něco k tomu

Profesní/osobní kouč aneb zpětná vazba a pomoc vždy k ruce. Taková malá specialitka.
Vyhrazený čas na inovace. U nás nenecháváme nic náhodě. Přemýšlet může každý.
Možnost dobrého parkování na firemním parkovišti oceňují mnozí z nás.
Volné víkendy a svátky. Pro někoho samozřejmost, po našich zkušenostech další specialitka.
Pravidelný výplatní termín aneb největší zvláštnost na závěr.

U nás hoříme touhou po dokonalosti

To, jak perfektně pracují naši montéři, je stejně důležité jako to, jak vystupuje naše společnost navenek. Svědčí o tom například i náš web, který můžete navštívit a udělat si ještě pestřejší obrázek.

Líbíme se vám? Pošlete nám svůj životopis a přijďte se nám ukázat.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála na Praze 5 - Malé Chuchli).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

 

Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji pro uchazeče

 

Topite.cz