Topite.cz 800 88 77 22

Hledáme obchodního specialistu

Lokalita
Paroplavební 61/3, Praha - Malá Chuchle
Plat
45 000 – 55 000 Kč
Smluvní vztah
Hlavní pracovní poměr
Chcete být konečně u něčeho první? Být součástí revoluce na trhu, ale zároveň se opřít o stabilního a spolehlivého partnera? Topite.cz je nová převratná služba na českém trhu. Stojí za ní silní investoři, můžete znát z mnoha úspěšných projektů.

Koho hledáme?

Hledáme osobnost s velkým tahem na branku, obchodním talentem. NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ. Klienta kontaktujete na základě jeho vlastního zájmu. Doplníte si informace, které potřebujete k sestavení nabídky a s klientem se osobně potkáte.

Co vám nabízíme?

Dostanete šanci se podílet na něčem novém. Zároveň získáte jistotu stabilního partnera, příjemný kolektiv, který si na nic nehraje, za motivační mzdu. Bude to samostatná práce a pokud vás napadne, co můžeme vylepšit, jsme otveřeni novým podnětům.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála na Praze 5 - Malé Chuchli).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

800 88 77 22
Topite.cz