Topite.cz
800 88 77 22 Kontakt

Hledáme obchodního specialistu na fotovoltaiku s vedením vlastního týmu

Lokalita
Na Radosti 399, 155 21 Zličín
Plat
50 000 - 100 000 Kč
Smluvní vztah
IČO
Přejete si pracovat tam, kde největší roli hraje slunce a nové technologie? Jste-li nadšenec udržitelného stylu života, typický altruista a vyznáte se ve fotovoltaických elektrárnách, v Topíte.cz se vám bude líbit. V této pozici se vám bude hodit i manažerská praxe.

Topíte a fotovoltaika

Startup Topíte.cz chtěl zlepšit úroveň topenařiny v ČR a rychle z něj vznikla největší topenářská firma u nás. K tomu od roku 2021 instaluje fotovoltaické elektrárny s nejvyšší účinností na trhu a přispívá tak rozvoji udržitelného způsobu života v české kotlině. A právě pro produkt FVE hledáme toho, kdo ji rozumí a bude její možnosti srozumitelně předávat koncovým zákazníkům.

Mějte jistoty

Zkušení investoři, mezi nimiž jmenujme například Tomáše Čupra, kterého možná znáte jako zakladatele projektů Slevomat.cz, DameJidlo.cz či Rohlik.cz, nám pomohli zaručit stabilitu společnosti. Na složení Topíte kolektivu nám tudíž záleží o to více.

Staňte se Topíte obchodníkem

Pokud v sobě máte obchodního ducha, máte napůl vyhráno. Vaší pracovní náplní bude sestavit nabídku pro klienty, které vám připraví Topíte call centrum, což vám zajistí, že budete vždy jednat jen s těmi, kteří již projevili zájem. Vaším denním chlebem bude slušné a milé vystupování se zřetelem na to, že jste nejspíše prvním Topíte člověkem, kterého zákazník pozná naživo. A to je teprve zodpovědnost! Nebojíte se jí? :-)

Sestavení vlastního týmu

A tím zodpovědnost nekončí. Vaším úkolem bude také postupné sestavení vlastního týmu obchodníků s tím, že ho budete nadále vést. Nejedná se tedy o pozici s převzetím již existujícího týmu.

„Jak se má váš pes Hugo?“

Na setkání s klientem byste se měl doopravdy těšit stejně jako na pár slov o jeho soukromí. Přátelská úroveň jednání se vám bude hodit i k vedení lidí. Pokud o ně budete projevovat upřímný zájem, bude pro vás i ten nejtěžší úkol absolutní hračka.

Je tato pozice vhodná pro muže i ženy?

Ano, pohlaví samozřejmě nehraje roli.

Na jaké jistoty a odměny se můžete těšit?

Stabilita –⁠ víte bezpečně, že svou práci budete mít za rok i za 10 let.
Spolupráce na IČO – a veškeré výhody s tím spojené. Určitě rádi využijete firemní notebook, auto i benzín.
Provize – těšte se na odměny za váš úspěch.

Bonusy a prémie – jako příjemná samozřejmost.
Vzdělávací kurzy a školení – pro vaší psychickou pohodu.
Multisport karta – pro vaše fyzické zdraví.
Firemní akce se skvělými kolegy, kteří se jistě velmi brzy stanou vašimi přáteli.

Ještě něco k tomu

Profesní/osobní kouč, to je naše specialitka, kterou jste možná nečekal.
Vyhrazený čas na inovace.
Možnost dobrého parkování na firemním parkovišti u nás leckdo oceňuje.
Volné víkendy a svátky. Pro někoho samozřejmost, po našich zkušenostech další specialitka.
Pravidelný výplatní termín aneb největší zvláštnost na závěr.

Celá společnost jsme jeden tým

To, jak precizně pracují naši montéři, je stejně důležité jako to, jak Topíte vystupuje navenek. Navštivte náš web a udělejte si lepší obrázek o tom, jak nám na všem záleží.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála v Praze na Zličíně).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

 

Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji pro uchazeče

 

Topite.cz