Topite.cz 800 88 77 22

Hledáme specialistu/specialistku zákaznické péče

Lokalita
Na Radosti 399, 155 21 Zličín
Plat
24 - 30 000 Kč
Smluvní vztah
Hlavní pracovní poměr
Láká vás práce tam, kde to má smysl a budoucnost? Ať už jste zarytá vyznavačka ekologického života nebo milovnice moderních technologií, v Topíte.cz si najdete to své.

Užitečnost

Řemeslníci jsou ohrožený druh. Zažila jste například také, že jste se nedovolala svému topenáři? Díky startupu Topíte.cz už mají klid nejen zákazníci, ale i samotní řemeslníci díky tomu, že plánujeme za ně.

Topíte.cz chtělo v ČR původně zlepšit úroveň topenařiny, postupně z něj ale vznikla největší topenářská firma u nás. Spojuje digitální nástroje, kvalitní řemeslnou práci a odborné poradenství pro ty, kdo chtějí topit ekologicky a úsporně. Instalujeme tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, elektrokotle, rekuperační jednotky i klimatizace.

Zásadní jistota jsou pro nás zkušení investoři, mezi nimiž jmenujme Tomáše Čupra, kterého určitě znáte jako zakladatele projektů Slevomat, DameJidlo.cz a Rohlik.cz. Díky finanční jistotě můžeme zaručit stabilitu společnosti. Na tom, kdo tvoří Topíte kolektiv, nám tudíž velmi záleží.

Buďte Topíte přítel na telefonu

Vaší pracovní náplní bude zpracovávání poptávek zákazníků, kontaktování zákazníků pro doplnění jejich informací, domluvení schůzek pro obchodníky, práce s CRM systémem. Prodej po telefonu, marketingové výzkumy, open space ani podomní prodej vysavačů vás nečeká.

Vaší prioritou bude informování zákazníka tak, aby se díky hovoru cítil zorientovaně a příjemně. Hovory byste měla vést přátelsky s vědomím, že jste pravděpodobně prvním Topíte člověkem, se kterým zákazník hovoří. A všichni víme, jak to chodí s prvním dojmem.

„Mohu ještě mluvit se slečnou Vendulkou?“

Zkušenost z call centra, telesales nebo telemarketingu bude vaší nespornou výhodou. Když nás k tomu oslníte příjemným projevem, smyslem pro týmovou hru a těšením se na každý nový telefonát, budou to jen samé plusové body pro vás. Možná to nakonec opravdu budete vy, koho budou klienti dožadovat stylem: „Mohu ještě mluvit se slečnou Vendulkou?“

Ohlédnutí

Výborně strávený den by pro vás neměl být ten, kdy spočítáte, kolik hovorů jste přijala, ale spíše pocit, jak ráda jste lidem pomohla, zpříjemnila jim čas a zároveň zůstala věcná.

A co za to?

Stabilní zaměstnání –⁠ žádné obavy z toho, co bude za půl roku.
Provize z prodeje – jste výřečná a máte ráda motivaci? Těšte se na vyšší odměnu.
Stejně tak se můžete spolehnout na různé bonusy a prémie.
Ráda na sobě pracujete? Úspěšným výběrkem to teprve začne. V Topíte vás budou čekat vzdělávací kurzy a školení.
To samé platí o vaší fyzické kondici, která si za vaši píli zaslouží Multisport kartu.
Firemní akce s príma kolegy budou už jen dotažením perfektního pracovního života, na který budete pyšná.

Ještě něco k tomu

Profesní/osobní kouč, to je naše taková specialitka, kterou jste možná nečekala.
Vyhrazený čas na inovace. –⁠ U nás nenecháváme nic náhodě a necháme přemýšlet každého.
Možnost dobrého parkování na firemním parkovišti oceňují mnozí z nás.
Volné víkendy a svátky. Pro někoho samozřejmost, po našich zkušenostech další specialita.
Pravidelný výplatní termín aneb největší zvláštnost na závěr.

U nás hoříme touhou po dokonalosti

To, jak perfektně pracují naši montéři, je stejně důležité jako to, jak vystupuje naše společnost navenek. Svědčí o tom například i náš web, který můžete navštívit a udělat si ještě pestřejší obrázek.

Líbíme se vám? Pošlete nám svůj životopis a přijďte se nám ukázat.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála v Praze na Zličíně).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

 

Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji pro uchazeče

 

Topite.cz