Hledáme specialistu/specialistku zákaznické péče

Lokalita
Paroplavební 61/3, Praha - Malá Chuchle
Plat
25 - 35 000 Kč
Smluvní vztah
Hlavní pracovní poměr
Chcete být konečně u něčeho první? Být součástí revoluce na trhu, ale zároveň se opřít o stabilního a spolehlivého partnera? Topite.cz je nová převratná služba na českém trhu. Stojí za ní silní investoři, můžete znát z mnoha úspěšných projektů.

A teď koho hledáme?

Nyní hledáme specialistu/specialistku zákaznické péče. Protože nás klienti kontaktují po telefonu nebo emailu, musí to být komunikativní osobnost, která se nebojí telefonování. NEJEDNÁ SE PRODEJ. Pokud například nyní pracujete v call centru a potřebujete si odpočinout od open space, sluchátek a věčného tlaku na klienta, který si "musí" něco koupit.. Zároveň víte, že komunikace je vaše silná stránka, baví vás a chcete toho využít. Pak je tohle pro vás ta pravá nabídka. U nás využijete vaše zkušenosti z call centra, ale přitom budete pracovat v příjemném neformálním prostředí a nebudete po telefonu nic prodávat.

Co bude vaším úkolem?

Klient nám pošle poptávku, vy mu zavoláte, doplníte informace a domluvíte schůzku s odborníkem - topenářem.

A co vám nabízíme?

Dostanete šanci se podílet na něčem novém. Zároveň získáte jistotu stabilního zaměstnání, v příjemném kolektivu, který si na nic nehraje, za fér mzdu. Bude to samostatná práce a pokud vás napadne, co můžeme vylepšit, jsme oteveřeni novým podnětům.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála na Praze 5 - Malé Chuchli).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

800 88 77 22
Topite.cz