Topite.cz 800 88 77 22

Hledáme topenáře s praxí

Lokalita
Paroplavební 61/3, Praha - Malá Chuchle
Plat
30 000 Kč – 40 000 Kč
Smluvní vztah
Práce na plný úvazek
Již pracujete jako topenář a chcete dělat Vaší práci moderně a koncepčně ? Chcete chodit do práce s čistou hlavou a velmi dobře si vydělat ? U nás si montážní týmy ráno vyzvednou potřebný materiál s projektem a jediným úkolem je kvalitně nainstalovat topný zdroj různých světových značek. Nestaráte se o marketing, účetnictví, zásobování ani komunikaci s klienty. Naším heslem je kvalitní řemeslná práce s čistou hlavou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • výuční list v oboru topenář (či podobném oboru)
  • min. 3 roky praxe v oboru instalací a výměn topných zařízení (méně zkušené uchazeče si při zřejmé chuti pracovat zaučíme)

Co vám můžeme nabídnout?

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou s odpovídající mzdou vysoké kvalitě práce (případně na IČ)
  • průběžná školení nových produktů a technologií
  • práce v týmu mladých a perspektivních lidí
  • k dispozici špičkové nástroje a nové vozy značky Mercedes, kvalitní a moderní pracovní oděvy
  • hloubkové plánování a příprava projektů kolegů z centrály umožní montážním týmům plné soutředění na samotnou montáž a práci u klienta (instalační týmy nemají jiné odpovědnosti kromě samotných montáží)
  • velká perspektiva rychlého profesního růstu v rámci společnosti
  • mimopražským pomůžeme s ubytováním v Praze

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála na Praze 5 - Malé Chuchli).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

 

Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji pro uchazeče

 

Topite.cz