Zapálený copywriter pro Topíte.cz

Lokalita
Tylovo náměstí 1, Praha 2
Plat
300 Kč na hodinu
Smluvní vztah
poloviční úvazek (s možností na plný)
Chcete být konečně u něčeho první? Být součástí revoluce na trhu, ale zároveň se opřít o stabilního a spolehlivého partnera? Topite.cz je nová převratná služba na českém trhu. Stojí za ní silní investoři, můžete znát z mnoha úspěšných projektů.

Koho hledáme

  • Šikovného copywritera, který bude zodpovědný za obsah webu a správný způsob komunikace Topíte.cz 
  • Budeš šířit povědomí o moderní topenařině v Česku
  • Nebojíš se přesahu do dalších oborů jako marketing či PR

Co nabízíme

  • Práci v malém týmu na zcela novém projektu
  • Projekt stavíme na zelené louce a díky tomu dostaneš hodně prostoru pro seberealizaci, vlastní nápady a návrhy. 
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci v kreativní a nevšední kanceláři přímo v centru Prahy na IP Pavlova, ve kterých si budeš moct dopřát kávu nebo čaj
  • Nástup možný ihned

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Topíte.cz a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála na Praze 5 - Malé Chuchli).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

800 88 77 22
Topite.cz