Topite.cz 800 88 77 22

Chci topit

Mám dům

Pokud již vlastníte dům, jistě víte kolik peněz a úsilí vás stojí každoroční vytápění. Máme pro vás dobrou zprávu: Jsme si jisti, že to jde levněji a snáze.

Jakýkoliv objekt nebo dům dříve postavený může být za pomoci moderních technologií a vhodného návrhu vytápěn efektivně. Vyšší efektivita může spočívat v ekonomickém pohledu - platíte za topení každý rok méně peněz, ale i v pohledu ze strany komfortu - s vytápěním máte méně starostí. Třeba v ušetřeném čase, námaze při sekání dřeva, přikládání či úklidu popela.

Pokud stále vytápíte starým plynovým kotlem, elektrokotlem nebo kotlem na tuhá paliva, jednoznačně vám doporučujeme zakoupit nový, moderní a efektivní zdroj vytápění. Níže uvádíme několik argumentů proč tak máte učinit:

  • Je vhodné měnit zdroj tepla po 15 letech, protože opotřebení ovlivňuje výkon vašeho zdroje vytápění a způsobuje ztrátu účinnosti. Technologický vývoj zdrojů tepla jde velmi rychle kupředu, dnešní zdroje jsou mnohem hospodárnější a šetrnější k životnímu prostředí.
  • Současná legislativa vytlačuje z trhu staré, nehospodárné a nešetrné zdroje k životnímu prostředí, během několika málo let budou zcela zakázány. Je vhodné využít období, kdy jsou změny tepelných zdrojů ještě podpořeny dotacemi.

Příklady výhodných změn tepelných zdrojů

Pokud například vyměníte starý plynový kotel za nový kondenzační ušetříte až 30 % měsíčních nákladů a snížíte emise CO₂ o 50 %.

Pokud přejdete z vytápění elektrickými přímotopy na tepelné čerpadlo vzduch/voda s otopnou soustavou, ušetříte až 70 % elektrické energie.

Nechte si udělat nabídku nového vytápění pro váš dům

Podle vašeho dosavadního způsobu vytápění jsme schopni navrhnout optimální změnu vedoucí k maximální efektivitě a úspoře. Odpovíte na několik jednoduchých otázek a my vás budeme kontaktovat s nezávaznou, ale přesnou a detailní nabídkou změny vašeho vytápění.

Zjistěte si více o vašich možnostech modernizace vytápění

Podle vašeho stávajícího způsobu vytápění vám vysvětlíme jaké máte možnosti změn vytápění. Současně se dozvíte více o možných dotačních programech pro vaší situaci.

Topite.cz