Topite.cz 800 88 77 22

Prosinec bez sněhu? Hurá na střechu! Se solárními panely na bytové domy

Olga Knoflíčková

Redaktorka

18.04.2021

Montáž fotovoltaiky na bytové domy

Jaro je skoro tady a my se ohlížíme za proběhlou zimou. Ačkoliv jsme se bílých Vánoc nedočkali, pár šťastlivců z ne příliš zimního prosince těžilo. A to jim neproletěl komínem žádný Santa (a nejen proto, že věříme na Ježíška). Mohli to být jedině Topíte montéři při instalování solárních elektráren na pražské bytové domy, což bylo pro každého vlastníka objektu pěkným dárečkem. Podívejte se na fotografii přímo z místa.

Montáž fotovoltaiky na bytové domy

Náš tým instaloval na 8 objektech bytových domů rozmístěných po Praze solární elektrárny o celkovém instalovaném výkonu 90 kWp.

Výkon

Fotovoltaické elektrárny na jednotlivých bytových domech dosahují instalovaný výkon v rozmezí od 6,4 kWp do 19,2 kWp. Vyrobená energie se předně využívá pro spotřebu ve společných prostorech bytových domů. Nespotřebovaná energie, která se během dne vyrobí, se užívá na ohřev teplé vody.

Panely

Zvolili jsme fotovoltaické panely s vysokou účinností, zárukou a především spolehlivostí. Vysokou kvalitu jsme zaručili také u střídače – srdce technologie, který je bezúdržbový a podtrhuje tak výbornou funkčnost celého systému. To vše doplňuje osvědčená česká hliníková konstrukce, a to v klasickém provedení, či ve formě samozátěžové, která jako jedna z mála splňuje parametry v tamních výškách.

Montáže fotovoltaiky s tepelnými čerpadly

Topíte se od roku 2021 stalo první společností, která jako první namontuje fotovoltaiku v kombinaci s tepelným čerpadlem s tím, že vám vše nainstaluje jako jedna společnost. Stalo se tak díky spojení se zkušeným týmem Lucie Bedrníčkové ze společnosti Rewix Elektro.

Díky Topíte více než 500 domácností topí levněji

Tepelné čerpadlo nainstalujeme do 4 dnů s garancí maximálního přehledu o tom, jak bude instalace probíhat. Naše topenáře nemusíte přemlouvat. Šetříme jejich čas tím, že plánujeme za ně.

Proč si vybrat Topíte

Tepelné čerpadlo s montáží za 140 000 Kč

Instalujeme více než 60 tepelných čerpadel od značek Viessmann, Regulus, Buderus po celé ČR

Ceny tepelných čerpadel

Pomůžeme vám získat až 127 000 Kč dotaci

Získejte dotaci na vytápění. S námi bude vyřízení hračka. Kotlíkové dotace, Nová zelená úsporám nebo Čistá Praha

Přehled aktuálních dotací

Bleskový záruční i pozáruční servis

Servis tepelných čerpadel Servis plynových kotlů
Topite.cz