Dotace

Nyní je nejvhodnější okamžik, kdy realizovat výměnu topného zdroje za modernější a efektivnější. Využitím některého z aktuálních dotačních programů získáte významnou část vstupní investice zpět a do budoucna snížíte výdaje na vytápění vaší nemovitosti až o 70%.

Dotační příspěvek získáte při pořízení tepelného čerpadla, plynového kotle nebo solárních kolektorů na ohřev teplé vody. Výměnou starého neekologického topného zdroje za výkonnější a efektivnější pomůžete nejen své peněžence, ale také aktivně přispějete ke snížení emisí CO2 v ovzduší.

Dotace

Dotace pro lidi s topíte.cz

Víme, že vyřízení dotace není úplně snadný proces. My ale chceme, aby pořízení nového topného zdroje s námi jednoduché bylo. Proto jsme našli partnera, který dotace vyřídí pro naše instalace za vás.

Jednoduše si s námi vybere nový plynový kotel, tepelné čerpadlo nebo solární systém. Dostanete přesnou nabídku. S ní se obrátíte na našeho partnera, který vám podle naší nabídky zajistí a vyřídí opovídající dotaci a my vše zrealizujeme.  • Nová Zelená úsporám

  • Kotlíkové dotace

  • Čistá energie Praha

Dotační program na pro pořízení tepelného čerpadla, plynového kotle nebo moderního kotle na tuhá paliva v případě, že již máte starý kotel na tuhá paliva.

800 88 77 22
Topite.cz