Topite.cz 800 88 77 22
O nás

Reportáž z For Arch 2018

18.04.2021

Reportáž z For Arch 2018 | Jak vypadal stánek Topite.cz

Na letošním stavebním veletrhu For Arch 2018 vystavujeme v hale č.7, která je určená sekci vytápění. Jsme umístěni přímo vedle našich dodavatelů Vaillant, Viessmann a Regulus, což nás velmi těší. První dny veletrhu byly návštěvnicky slabší, ale s blížícím se víkendem se počet lidí v uličkách haly výrazně zvyšuje. K našemu stánku chodí především majitelé nemovitostí, kteří se ptají na možnosti a řešení vytápění jejich domovů (bytů a rodinných domů). Nezřídka nás oslovují i majitelé činžovních domů, kteří potřebují provést výměnu plynového kotle či tepelného čerpadla pro celý dům.

Kromě poradenství a přípravy cenových nabídek našim zákazníkům na veletrhu zviditelňujeme naši inovativní topenářskou firmu Topíte.cz. Ve středu jsme měli živý rozhovor v rámci přenosů na odborném portále tzb-info.cz a průběžně probíhají obchodní jednání se všemi dodavateli. Naše cíle a záměry vzbuzují pozornost nejen u výrobců, ale i u odborné veřejnosti, Cechu topenářů a stavebních portálů. Všichni nám drží palce a váží si naší snahy o revoluční změny v oblasti montáží topných zdrojů.

Náš krásný stánek je možné vidět na přiložené fotografii. Těšíme se na další návštěvníky veletrhu v pátek a sobotu. Nálada je zatím skvělá.. 

Za Topíte.cz

Daniel Helcl

Výkonný ředitel společnosti

Díky Topíte více než 500 domácností topí levněji

Tepelné čerpadlo nainstalujeme do 4 dnů s garancí maximálního přehledu o tom, jak bude instalace probíhat. Naše topenáře nemusíte přemlouvat. Šetříme jejich čas tím, že plánujeme za ně.

Proč si vybrat Topíte

Tepelné čerpadlo s montáží za 140 000 Kč

Instalujeme více než 60 tepelných čerpadel od značek Viessmann, Regulus, Buderus po celé ČR

Ceny tepelných čerpadel

Pomůžeme vám získat až 127 000 Kč dotaci

Získejte dotaci na vytápění. S námi bude vyřízení hračka. Kotlíkové dotace, Nová zelená úsporám nebo Čistá Praha

Přehled aktuálních dotací

Bleskový záruční i pozáruční servis

Servis tepelných čerpadel Servis plynových kotlů
Topite.cz